Mega Flavon baner za darmo

Opinie

Szanowny kliencie,

Twoja opinia jest ważna

Mega Flavon ma dużą i stale rosnącą liczbę konsumentów, którzy wracają po niego regularnie. Jednak nie dzielą się swoją opinią na jego temat. Zakładamy, że jeśli dokonujesz kolejnych zakupów to jest ona pozytywna. W ten sposób pomagasz podjąć decyzję jeszcze nie zdecydowanym osobą, które tak jak Ty muszą wykonać pierwszy krok, a wahają się bo jest mało opinii na temat produktu.

Klienci

W myśl korzyści dla wszystkich proponujemy Tobie i innym stałym konsumentom Mega Flavonu w zamian za poświęcenie swojego cennego czasu i podzielenie się swoimi wrażeniami punkty, które można wymienić na produkty w sklepie.

Wygląda to w ten sposób:

Będąc zalogowanym na swoim koncie na stronie sklepu (superflavon.eu) wchodzisz na dowolnie wcześniej zakupiony produkt i klikasz w „dodaj opinie”. Po akceptacji przez system opinii, automatycznie zostaną przydzielone (dodane) punkty do Twojego konta. Do każdego produktu możesz dodać jedną opinię. Jeden punkt to w przeliczeniu 10 złotych. Czyli jeśli kupujesz Mega Flavon regularnie to zyskasz dodatkowo maksymalnie 3 punkty i być może już będzie przysługiwać Ci darmowy Mega Flavon. Wysyłka również jest darmowa.

Dzięki Twojemu zaangażowaniu każdy zyska: Ty otrzymasz maksymalnie 30 zł (w punktach), nowy (potencjalny) klient będzie miał większe przekonanie do produktu i firmy i tak jak Ty kiedyś zaufa nam, a my zyskamy większe grono stałych klientów co pozwoli nam zaangażować większe środki w badania i lepsze produkty w przyszłości, a to ponownie Tobie pozwoli nabyć jeszcze lepsze produkty.

Przekazywanie opinii

Opinia to subiektywna ocena więc pisz śmiało to co według Ciebie jest najważniejsze. Zależy nam aby opinia była wyważona i wiarygodna, co będzie miało także dla nas znacznie w kontekście poprawy produktu czy podczas tworzenia nowych produktów. Możesz opisać smak, konsystencję, sposób spożywania, przechowywania, wygląd opakowania, to jak długo spożywasz Mega Flavon, każdy najdrobniejszy element ważny z Twojego punktu widzenia – do dzieła.

Prosimy, wykonaj pierwszy krok, który mamy nadzieję zapoczątkuje szybszy rozwój naszej firmy.

Będziemy wdzięczni, jeśli poświęcisz chwilę, aby podzielić się swoją opinią – dzięki temu wszyscy możemy tylko zyskać.

Nie wiesz jak zacząć? Możesz na przykład tak: Spożywam regularnie Mega Flavon bo ...

 

 

Opinie klientów Mega Flavon

 

 Jeśli Twoja opinia już się pojawiła – dziękujemy!

Wykonane-Dziękujemy

SuperFlavon

 

Masz pytania:

Telefon 882 040 922

E-mail sklep@superflavon.pl

lub formularz kontaktowy na dole strony.

 Opinie o Mega Flavon

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl