Program lojalnościowy

program lojalnościowy SuperFlavonProgram lojalnościowy umożliwia Ci jako zarejestrowanemu użytkownikowi sklepu zbieranie punktów za zakupy w sklepie. Nic nie musisz robić, wystarczy, że jesteś zalogowany podczas zakupu. Punkty naliczają się automatycznie. Zgromadzone punkty możesz wymienić na dowolną ilość sztuk Mega Flavon.

Punkty są naliczane od wartości Twoich zrealizowanych w sklepie zamówień. Warunkiem naliczenia punktów na Twoim koncie jest zalogowanie się przed finalizacją zamówienia na konto klienta sklepu.

Jak liczymy punkty?

W naszym sklepie punkty naliczane są w stosunku: 1 punkt za każde pełne 100.00 złotych wydane w zamówieniu (za koszty dostawy punkty nie są naliczane).

W każdym momencie możesz wymienić punkty na dowolne produkty. Warunek jest jeden — musisz mieć wystarczającą ilość punktów do wymiany za całe zamówienie. Nie ma możliwości zapłacenia częściowo gotówką, a częściowo punktami. Przy wymianie punktów obowiązuje stosunek: 1 punkt za każde rozpoczęte 10.00 złotych w wartości zamówienia (także za koszty dostawy). Punkty możesz wymienić wchodząc w "Moje konto". Po zrealizowaniu zamówienia punkty zostaną odjęte z Twojego konta. W przypadku anulowania zamówienia zarezerwowane punkty powracają na Twoje konto.

Program lojalnosciowy Mega Flavon 

Punkty za opinie

Możesz uzyskać punkty zupełnie za darmo, dodając swoją opinie o Mega Flavon. Maksimum jedna opinia dla jednego produktu.

Twoja opinia jest ważna

Mega Flavon ma dużą i stale rosnącą liczbę konsumentów, którzy wracają po niego regularnie. Jednak nie dzielą się swoją opinią na jego temat. Zakładamy, że jeśli dokonujesz kolejnych zakupów, to jest ona pozytywna. W ten sposób pomagasz podjąć decyzję jeszcze niezdecydowanym osobom, które tak jak Ty muszą wykonać pierwszy krok, a wahają się, bo jest mało opinii na temat produktu.

Twoja opinia

W myśl korzyści dla wszystkich proponujemy Ci i innym stałym konsumentom Mega Flavonu w zamian za poświęcenie swojego cennego czasu i podzielenie się swoimi wrażeniami punkty, które można wymienić na produkty w sklepie.

Wygląda to w ten sposób:

Będąc zalogowanym na swoim koncie na stronie sklepu (superflavon.eu) wchodzisz na dowolnie wcześniej zakupiony produkt i klikasz w „dodaj opinie”. Po akceptacji przez system opinii automatycznie zostaną przydzielone (dodane) punkty do Twojego konta. Do każdego produktu możesz dodać jedną opinię. Jeden punkt to w przeliczeniu 10 złotych. Czyli jeśli kupujesz Mega Flavon regularnie to zyskasz dodatkowo maksymalnie 3 punkty i być może już będzie przysługiwać Ci darmowy Mega Flavon. Wysyłka również jest darmowa.

Dzięki Twojemu zaangażowaniu każdy zyska: Ty otrzymasz maksymalnie 30 zł (w punktach), nowy (potencjalny) klient będzie miał większe przekonanie do produktu i firmy i tak jak Ty kiedyś zaufa nam, a my zyskamy większe grono stałych klientów, co pozwoli nam zaangażować większe środki w badania i lepsze produkty w przyszłości, a to ponownie Tobie pozwoli nabyć jeszcze lepsze produkty.

Przekazywanie opinii

Opinia to subiektywna ocena więc pisz śmiało to, co według Ciebie jest najważniejsze. Zależy nam, aby opinia była wyważona i wiarygodna, co będzie miało także dla nas znacznie w kontekście poprawy produktu czy podczas tworzenia nowych produktów. Możesz opisać smak, konsystencję, sposób spożywania, przechowywania, wygląd opakowania, to jak długo spożywasz Mega Flavon, każdy najdrobniejszy element ważny z Twojego punktu widzenia – do dzieła.

Prosimy, wykonaj pierwszy krok, który mamy nadzieję, zapoczątkuje szybszy rozwój naszej firmy.

Będziemy wdzięczni, jeśli poświęcisz chwilę, aby podzielić się swoją opinią – dzięki temu wszyscy możemy tylko zyskać.

Nie wiesz jak zacząć? Możesz na przykład tak: Spożywam regularnie Mega Flavon, bo ...

 

 

Opinie klientów Mega Flavon

 

 Jeśli Twoja opinia już się pojawiła – dziękujemy!

Wykonane-Dziękujemy

SuperFlavon

 

Masz pytania:

Telefon 882 040 922

E-mail sklep@superflavon.pl

lub formularz kontaktowy na dole strony.

Opinie o Mega Flavon

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl